Masz pytania?
tel. 22 782 57 58, 786 864 382

Firma GTV proponuje rozwiązania, które ułatwiają zarządzanie kuchnią i przystosowują ją do potrzeb użytkowników. Dzięki innowacyjnemu systemowi każdy może wprowadzić ład do swojej kuchni i mieć wszystko pod ręką.

Modern Box to system GTV dla szuflad z bokami metalowymi. Dzięki przygotowanym rozwiązaniom daje wiele możliwości aranżacji przestrzeni – posiada szuflady wewnętrzne, które można wmontować w szafki typu cargo. Maksymalne obciążenie szuflad to aż 40 kg. System zapewnia pełny wysuw szuflady, dzięki czemu wszystko jest zawsze pod ręką.

Axis to nowa jakość szuflad i przykład poręcznego designu firmy GTV. Rozwiązanie, które optymalizuje zarządzanie i adaptację kuchni do wymagań klientów. Dzięki nowoczesnemu systemowi możesz wprowadzić porządek do kuchni i mieć wszystko w zasięgu ręki. System wyróżnia się stylową i delikatną formą. Ultracienki płaszcz boczny nadaje elegancji i klasy oraz sprawia, że szuflada nabiera lekkości. System Axis jest odporny i wytrzymały na obciążenia nawet do 40 kilogramów. Dzięki możliwości pełnego wysuwu szuflady Axis łatwo sięgniesz po głębiej umieszczone przedmioty.