Masz pytania?
tel. 22 782 57 58, 786 864 382

W naszej ofercie posiadamy listwy przyblatowe renomowanej, polskiej firmy Thermoplast.

Thermoplast to firma, która może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w produkcji profili z tworzyw sztucznych. Wysoka jakość produkcji poparta jest certyfikatami według norm zarządzania jakością ISO 9001 i norm zarządzania środowiskowego ISO 14001. Innowacyjne rozwiązania, najnowsze trendy i idealne dopasowania kolorystyczne oraz najwyższa jakość profili meblowych zapewniły firmie silną pozycję na rynku.

Listwy przyblatowe to estetyczne wykończenie powierzchni użytkowej w kuchni między ścianą a blatem kuchennym. Konstrukcja listew przyblatowych gwarantuje nieskomplikowany montaż oraz doskonałe przyleganie listwy do blatu i do ściany. Thermoplast posiada ogromną ofertę listew przyblatowych wraz z akcesoriami wykończeniowymi (narożniki wewnętrzne, zewnętrzne oraz zakończenia). Profile wykonane są z najlepszych materiałów i pozwalają długo cieszyć się nienaganną jakością, a nowoczesny design i szeroka gama kolorystyczna zaspokoi gusta najbardziej wymagających klientów.

Listwy przyblatowe Thermoplast to niezbędny element wykończeniowy każdej kuchni. Wykonane z najlepszych materiałów pozwalają długo cieszyć się nienaganną jakością. Kolorystyka jest doskonale dobrana do dekorów blatów kuchennych przodujących producentów w Polsce.